Pompy Ciepła

Ogrzewaj swoje mieszkanie przy wykorzystaniu ogólnodostępnych i w pełni naturalnych zasobów!

W Czym Możemy Ci Pomóc?

Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit phasellus, nam accumsan habitant

Doradztwo

Świadczymy kompleksowe usługi z zakresu pomocy w doborze pomp ciepła, w tym dopasowaniu ich rodzaju i mocy do osobistych potrzeb Klientów

Instalacja

Właściwe ulokowanie urządzeń oraz ich profesjonalny montaż nie stanowią najmniejszego problemu dla naszych wykwalifikowanych fachowców. Zaufaj naszemu zespołowi specjalistów!

Wsparcie w uzyskaniu dofinansowania

Czy wiesz, że rozważając opcję zamontowania pomp ciepła możesz ubiegać o dofinansowanie w związku z wyborem rozwiązania przyjaznego dla środowiska? Pomożemy Ci w pozyskaniu dotacji!

Works Has Never Felt So Good

A descriptive paragraph that tells clients how good you are and proves that you are the best choice that they’ve made.

facilites

Membership

Grab any desk in the common area — 1 day/mo included. Bring your device, pick a seat, and get to work. Also includes:

Dedicated Desk

Grab any desk in the common area — 1 day/mo included. Bring your device, pick a seat, and get to work. Also includes:

affordable-pricing

Zalety wykorzystania pomp ciepła

Sprawdź dlaczego warto zdecydować się tę instalację grzewczą.

Ekologiczność

Działanie pomp ciepła opiera się na pozyskiwaniu energii cieplnej z niewyczerpalnych zasobów otoczenia. Zastosowanie tych urządzeń przyczynia się do redukcji emisji CO2 do atmosfery, dzięki czemu stanowią one w pełni ekologiczną alternatywę dla standardowych instalacji.

Wysoka wydolność

Kolejną charakterystyczną cechą pomp ciepła jest ich niezawodność, wynikająca z możliwości długotrwałego użytkowania. Urządzenia te spełniają swoje funkcje bez utraty efektywności nawet przez pół wieku.

Bezpieczeństwo

W przypadku montażu pomp ciepła nie trzeba martwić się o zagrożenia takie jak ulatnianie się gazu czy nagły wybuch pożaru. Są one niezwykle bezpieczne i przyjazne domownikom.

Bezinwazyjna instalacja

Decydując się na instalacje pomp ciepła, zawiłe i złożone prace budowlane nie stanowią jego części. Montaż da się przeprowadzić w różnorodnych obiektach, nawet tych, w których nie ma kotłowni czy innych specjalnych pomieszczeń tego typu.

Komfort

Pompy ciepła mogą pochwalić się nie tylko swoją cichą i niezakłócającą spokoju domowników pracą, ale też zapewnieniem należytego komfortu technicznego, również w momencie skrajnych temperatur panujących na zewnątrz.

Oszczędność

Poza szeregiem zalet, pompy ciepła posiadają jeszcze jeden podstawowy atut, a mianowicie wiążą się z oszczędnością finansową. Z ich pomocą możliwe staje się znaczne obniżenie kosztów eksploatacji danego budynku.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania przez klientów

Pompy ciepła najczęściej kojarzone są z pełnieniem funkcji grzewczych w budynku, jednak odpowiadają także za ocieplanie wody użytkowej, a nawet za chłodzenie konkretnych pomieszczeń.

Należy pamiętać, że 25% pracy pomp ciepła wymaga wykorzystania energii elektrycznej, zaś 75% – tej pochodzącej z naturalnych zasobów. Chcąc całkowicie uniezależnić się energetycznie warto rozważyć połączenie pomp ciepła z fotowoltaiką, dzięki czemu zapewni się jeszcze szybszy zwrot z inwestycji.

Fotowoltaika to dziedzina nauki skupiająca się na wytwarzaniu energii elektrycznej z promieni słonecznych. Technologia ta posiada szereg zalet i można zastosować ją w niemal każdym miejscu.

Koszt instalacji fotowoltaicznej zależy od wielu czynników, takich jak rodzaj wykorzystanych do niej komponentów czy miejsce montażu. Ceny zaczynają się już od 4500 zł za zestaw o mocy 1 kWp. Dla każdego Klienta zainteresowanego współpracą przygotowujemy indywidualną wycenę, uwzględniając jego wszystkie potrzeby i oczekiwania.

Korzystanie z energii słonecznej jest nie tylko ekologiczne, ale też opłacalne, zarówno dla gospodarstw, domów, jak i firm. Inwestycja pozwala na obniżenie wydatków za prąd oraz na odcięcie się od zmartwień związanych ze zużytymi kilowatami, a także przerwami w dostawie energii elektrycznej.

Ofertę Otrzymasz Na Swojego Maila