Magazyn Energii

Zadbaj o maksymalne wykorzystanie energii pochodzącej z instalacji fotowoltaicznych i przechowuj nadwyżki prądu!

W Czym Możemy Ci Pomóc?

Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit phasellus, nam accumsan habitant

Audyt

Przed podjęciem się realizacji, sporządzamy szczegółowy audyt, który stanowi dla nas punkt wyjścia do dalszych działań. Zależy nam przede wszystkim na zadowoleniu Klientów.

Analiza

Wierzymy, że wnikliwa analiza jest kluczem do sukcesu. Z należytą dokładnością studiujemy i rozważamy wszystkie pozyskane informacje oraz dane, chcąc w ten sposób spełnić oczekiwania osób, które zdecydowały się na współpracę z nami.

Propozycja najkorzystniejszych rozwiązań

Po audycie i analizie jesteśmy w stanie zaproponować Klientom najkorzystniejsze dla nich rozwiązania. Wyróżnia nas umiejętność indywidualnego rozpatrywania każdej osobnej sprawy.

Works Has Never Felt So Good

A descriptive paragraph that tells clients how good you are and proves that you are the best choice that they’ve made.

facilites

Membership

Grab any desk in the common area — 1 day/mo included. Bring your device, pick a seat, and get to work. Also includes:

Dedicated Desk

Grab any desk in the common area — 1 day/mo included. Bring your device, pick a seat, and get to work. Also includes:

affordable-pricing

Zalety wykorzystania magazynów energii

Dowiedz się więcej o atutach tych akumulatorów.

Zabezpieczenie przed awarią

Nadwyżki energetyczne zgromadzone w magazynie energii są pomocne w przypadku wystąpienia jakichkolwiek awarii.

Niezależność energetyczna

Posiadając magazyny energii zyskuje się jeszcze większą niezależność od anomalii atmosferycznych.

Samowystarczalne mieszkanie

Dzięki magazynom energii, dom staje się jeszcze bardziej nowoczesny i samowystarczalny.

Stały dostęp do prądu

Akumulatory przechowujące energię wytworzoną przez instalacje fotowoltaiczne zapewniają domownikom stały dostęp do prądu, także podczas przerw w jego dostawie oraz w porze nocnej.

Większa autokonsumpcja

Magazyny energii odpowiadają za zwiększenie autokonsumpcji z instalacji fotowoltaicznych, co przekłada się na ich wyższą opłacalność i zadowalające zyski.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania przez klientów

Fotowoltaika to dziedzina nauki skupiająca się na wytwarzaniu energii elektrycznej z promieni słonecznych. Technologia ta posiada szereg zalet i można zastosować ją w niemal każdym miejscu.

Koszt instalacji fotowoltaicznej zależy od wielu czynników, takich jak rodzaj wykorzystanych do niej komponentów czy miejsce montażu. Ceny zaczynają się już od 4500 zł za zestaw o mocy 1 kWp. Dla każdego Klienta zainteresowanego współpracą przygotowujemy indywidualną wycenę, uwzględniając jego wszystkie potrzeby i oczekiwania.

Korzystanie z energii słonecznej jest nie tylko ekologiczne, ale też opłacalne, zarówno dla gospodarstw, domów, jak i firm. Inwestycja pozwala na obniżenie wydatków za prąd oraz na odcięcie się od zmartwień związanych ze zużytymi kilowatami, a także przerwami w dostawie energii elektrycznej.

Instalacje fotowoltaiczne nie muszą posiadać pozwolenia na budowę pod warunkiem, że wysokość całej konstrukcji nie przekracza 3m. Dotyczy to także montażu ogniw wolnostojących na gruncie.

Cały proces nie jest zanadto czasochłonny i zajmuje zwykle od jednego do dwóch dni. W przypadku bardzo dużych instalacji może się on jednak nieco wydłużyć.

Ofertę Otrzymasz Na Swojego Maila