Ładowarki Samochodowe

Decyduj świadomie i optymalizuj swoje wybory dotyczące stacji do ładowania samochodów elektrycznych!

W Czym Możemy Ci Pomóc?

Zakup

Oferujemy możliwość zakupu najwyższej jakości ładowarek samochodowych. Najważniejsze jest dla nas zadowolenie Klientów, dlatego proponowany przez nas sprzęt jest starannie wyselekcjonowany i niezawodny.

Opieka

Zapewniamy nie tylko instalację stacji ładowania, ale również kompleksową opiekę nad nimi. Wspieramy Klientów poprzez doradztwo, jak i wsparcie techniczne.

Zarządzanie

Dzięki naszej szerokiej wiedzy jesteśmy w stanie skutecznie zarządzać punktami ładowania i tym samym przyczyniamy się do uzyskania przez Klientów jak największej wartości z ich inwestycji.

Działania podejmowane w obszarze ładowarek samochodowych

Z naszą pomocą staniesz się w posiadaniu własnej stacji ładowania pod klucz!

Doradztwo

Wysłuchujemy oczekiwania Klientów i doradzamy im w wyborze najkorzystniejszego rozwiązania spełniającego ich wszystkie potrzeby.

Projekt

Zajmujemy się sporządzaniem kompleksowych projektów stacji ładowania samochodów elektrycznych.

Dostawa

Dostarczamy ładowarki samochodowe pod ustalony z Klientem adres.

Montaż i konfiguracja

Odpowiadamy za instalację i profesjonalną konfigurację stacji ładowania.

Serwis

Jesteśmy skłonni do pomocy we wszystkich sytuacjach awaryjnych dotyczących ładowarek.

Wsparcie

Zapewniamy swoim Klientom pełne wsparcie zarówno przed, w trakcie, jak i po zakończeniu wykonywanych przez nas usług. Umożliwiamy stały kontakt z naszymi ekspertami.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania przez klientów

Fotowoltaika to dziedzina nauki skupiająca się na wytwarzaniu energii elektrycznej z promieni słonecznych. Technologia ta posiada szereg zalet i można zastosować ją w niemal każdym miejscu.

Koszt instalacji fotowoltaicznej zależy od wielu czynników, takich jak rodzaj wykorzystanych do niej komponentów czy miejsce montażu. Ceny zaczynają się już od 4500 zł za zestaw o mocy 1 kWp. Dla każdego Klienta zainteresowanego współpracą przygotowujemy indywidualną wycenę, uwzględniając jego wszystkie potrzeby i oczekiwania.

Korzystanie z energii słonecznej jest nie tylko ekologiczne, ale też opłacalne, zarówno dla gospodarstw, domów, jak i firm. Inwestycja pozwala na obniżenie wydatków za prąd oraz na odcięcie się od zmartwień związanych ze zużytymi kilowatami, a także przerwami w dostawie energii elektrycznej.

Instalacje fotowoltaiczne nie muszą posiadać pozwolenia na budowę pod warunkiem, że wysokość całej konstrukcji nie przekracza 3m. Dotyczy to także montażu ogniw wolnostojących na gruncie.

Cały proces nie jest zanadto czasochłonny i zajmuje zwykle od jednego do dwóch dni. W przypadku bardzo dużych instalacji może się on jednak nieco wydłużyć.

Ofertę Otrzymasz Na Swojego Maila