Klimatyzacja

Zwiększ komfort i popraw swoje samopoczucie w mieszkaniu dzięki systemom klimatyzacji!

W Czym Możemy Ci Pomóc?

Pomoc w wyborze

Dzięki zdobytemu doświadczeniu i wiedzy, służymy radą w kwestii doboru urządzenia spełniającego oczekiwania Klienta. Sporządzamy też indywidualną wycenę.

Montaż

Oferujemy usługę montażu klimatyzacji. Za instalację odpowiadają nasi kompetentni specjaliści, podchodzący do zlecanych im zadań z pełną rzetelnością i uwagą.

Przegląd gwarancyjny

Zapewniamy również konserwację klimatyzatorów, a także okresowe przeglądy gwarancyjne, pozwalające na kontrolę stanu urządzenia.

Zalety wykorzystania klimatyzacji

Przekonaj się, że warto!

Możliwość regulacji temperatury

Powszechnie znanym atutem klimatyzatorów jest możliwość regulacji temperatury panującej w pomieszczeniach.

Funkcje grzania

Najnowsze klimatyzacje często zaopatrzone są również w funkcję grzania, dzięki czemu idealnie sprawdzają się w przypadku chłodnych i nieprzyjemnych wieczorów.

Oczyszczanie powietrza

Jonizacja i oczyszczenie powietrza z pyłków czy innych alergenów to kolejna mocna strona nowoczesnych systemów klimatyzacji.

Poprawa komfortu życia

Klimatyzacja wpływa na poprawę jakości życia poprzez dostosowywanie warunków termicznych do własnych upodobań i potrzeb.

Hamowanie rozwoju pleśni i grzybów

Niewątpliwą zaletą klimatyzacji jest fakt, że osusza ona powietrze, a tym samym przyczynia się do zahamowania rozwoju grzybów i pleśni, którym powstawaniu sprzyja wilgoć.

Nawilżenie

Warto wiedzieć, że systemy klimatyzacji odpowiadają również za nawilżanie powietrza, co pozytywnie wpływają na zdrowie domowników.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania przez klientów

Fotowoltaika to dziedzina nauki skupiająca się na wytwarzaniu energii elektrycznej z promieni słonecznych. Technologia ta posiada szereg zalet i można zastosować ją w niemal każdym miejscu.

Koszt instalacji fotowoltaicznej zależy od wielu czynników, takich jak rodzaj wykorzystanych do niej komponentów czy miejsce montażu. Ceny zaczynają się już od 4500 zł za zestaw o mocy 1 kWp. Dla każdego Klienta zainteresowanego współpracą przygotowujemy indywidualną wycenę, uwzględniając jego wszystkie potrzeby i oczekiwania.

Korzystanie z energii słonecznej jest nie tylko ekologiczne, ale też opłacalne, zarówno dla gospodarstw, domów, jak i firm. Inwestycja pozwala na obniżenie wydatków za prąd oraz na odcięcie się od zmartwień związanych ze zużytymi kilowatami, a także przerwami w dostawie energii elektrycznej.

Instalacje fotowoltaiczne nie muszą posiadać pozwolenia na budowę pod warunkiem, że wysokość całej konstrukcji nie przekracza 3m. Dotyczy to także montażu ogniw wolnostojących na gruncie.

Cały proces nie jest zanadto czasochłonny i zajmuje zwykle od jednego do dwóch dni. W przypadku bardzo dużych instalacji może się on jednak nieco wydłużyć.

Ofertę Otrzymasz Na Swojego Maila