Dofinansowania

W Pertis dbamy o Twoje finanse, dlatego oferujemy pomoc w uzyskaniu dofinansowania w zakresie instalacji urządzeń związanych OZE.

Rodzaje Dofinansowań

Spraw, że Twoje inwestycje zwrócą się szybciej niż myślisz!

Mój prąd

Program dofinansowania mikroinstalacji fotowoltaicznych wraz z elementami dodatkowymi.

Czyste powietrze

Program dofinansowania na kompleksową termomodernizację budynków oraz wymianę nieefektywnych źródeł ciepła na nowe źródła, spełniające najwyższe normy.

Moje ciepło

Program dofinansowania pomp ciepła, w tym ich zakupu i montażu w nowym budownictwie jednorodzinnym.

Kto może ubiegać się o dofinansowanie?

Mój prąd

osoby fizyczne wytwarzające energię elektryczną na własne potrzeby, które mają zawartą umowę sprzedaży energii elektrycznej lub umowę kompleksową regulującą kwestie związane z wprowadzeniem do sieci energii elektrycznej wytworzonej w mikroinstalacji

Czyste powietrze

właściciele i współwłaściciele domów jednorodzinnych oraz osoby fizyczne będące właścicielami lub współwłaścicielami wydzielonych w budynkach jednorodzinnych lokali mieszkalnych z wyodrębnioną księgą wieczystą.

Moje ciepło

osoby fizyczne, które są właścicielami lub współwłaścicielami nowych jednorodzinnych domów, dla których właściciele nie złożyli jeszcze zawiadomienia o zakończeniu budowy

FAQ

Najczęściej zadawane pytania przez klientów

Fotowoltaika to dziedzina nauki skupiająca się na wytwarzaniu energii elektrycznej z promieni słonecznych. Technologia ta posiada szereg zalet i można zastosować ją w niemal każdym miejscu.

Koszt instalacji fotowoltaicznej zależy od wielu czynników, takich jak rodzaj wykorzystanych do niej komponentów czy miejsce montażu. Ceny zaczynają się już od 4500 zł za zestaw o mocy 1 kWp. Dla każdego Klienta zainteresowanego współpracą przygotowujemy indywidualną wycenę, uwzględniając jego wszystkie potrzeby i oczekiwania.

Korzystanie z energii słonecznej jest nie tylko ekologiczne, ale też opłacalne, zarówno dla gospodarstw, domów, jak i firm. Inwestycja pozwala na obniżenie wydatków za prąd oraz na odcięcie się od zmartwień związanych ze zużytymi kilowatami, a także przerwami w dostawie energii elektrycznej.

Instalacje fotowoltaiczne nie muszą posiadać pozwolenia na budowę pod warunkiem, że wysokość całej konstrukcji nie przekracza 3m. Dotyczy to także montażu ogniw wolnostojących na gruncie.

Cały proces nie jest zanadto czasochłonny i zajmuje zwykle od jednego do dwóch dni. W przypadku bardzo dużych instalacji może się on jednak nieco wydłużyć.

Ofertę Otrzymasz Na Swojego Maila