O nas
464
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-464,bridge-core-2.1.1,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-19.8,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.1,vc_responsive
 

O nas

Firma Pertis istnieje na rynku od 2013 roku. Wykonujemy instalacje fotowoltaiczne dla domów jednorodzinnych, przedsiębiorstw oraz gospodarstw rolnych. Oferujemy kompleksowe usługi, począwszy od doradztwa, wizji lokalnej oraz projektowania, przez montaż, po profesjonalny serwis. Nasz zespół to specjaliści w dziedzinie fotowoltaiki, doświadczeni montażyści, serwisanci i doradcy klienta, którzy odpowiedzą wszystkie na Państwa pytania.

Pertis Instalacje Fotowoltaiczne:

  • projekt,
  • montaż,
  • serwis,
  • doradztwo.

Wyróżnia nas terminowość i indywidualne podejście do każdego zadania. Dzięki doświadczeniu zdobytemu na przełomie lat w wielu krajach Unii Europejskiej, posiadamy szeroki zakres umiejętności, które pozwalają nam na realizację różnorodnych projektów. Korzystając z usług naszej firmy, masz gwarancję jakości, trwałości i wydajności systemu fotowoltaicznego.

Zostań naszym klientem i nie płać za prąd!

Instalacja fotowoltaiczna pozwoli ci wytwarzać własny prąd i wyeliminować opłaty za prąd. Korzystając z usług Pertis, można pokryć część kosztów wykonania instalacji fotowoltaicznej dzięki dofinansowaniu rządowemu gwarantowanemu przez ustawę.

Chcesz uzyskać informacje na temat kosztów realizacji usługi?