Dla firmy
366
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-366,bridge-core-2.1.1,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-19.8,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.1,vc_responsive
 

Dla firmy

Instalacja fotowoltaiczna to doskonała opcja dla firm. Wdrożenie jej pozwala znacząco obniżyć koszta zużycia energii elektrycznej. Inwestycja w system pozwalający na samodzielną produkcje prądu z odnawialnego źródła to zysk dla przedsiębiorcy. Dodatkowo korzystanie z ekologicznego rozwiązania, jakim jest instalacja fotowoltaiczna, pozwala kreować pozytywny wizerunek firmy jako świadomej i nowoczesnej. Wykorzystywanie innowacyjnych technologii wpływa na postrzeganie marki jako prestiżowej. Postępowość, otwartość i troska o ekologię to pozytywne cechy przedsiębiorcy w oczach klientów oraz kontrahentów biznesowych.

Instalacja fotowoltaiczna – korzyści dla twojej firmy:

Oszczędność – produkowany we własnym zakresie prąd jest darmowy i jego ilość dostarczana przez instalację fotowoltaiczną pozwala na pokrycie większości zużycia energii elektrycznej. Dopiero po wyczerpaniu prądu pozyskanego przez system pobierana jest płatna energia z zakładu energetycznego.

Uniezależnienie od zmian rynkowych – system fotowoltaiczny pozwala ci uniezależnić się od podwyżek cen u dostawców energii elektrycznej.

Szybki zwrot z inwestycji – instalacja fotowoltaiczna jest rentowna. Kupując system fotowoltaiczny, kupuje się inwestycję Wskaźnik ROI jest tu wyższy niż w przypadku wielu dostępnych produktów inwestycyjnych, takich jak na przykład lokaty bankowe.

Mniejszy podatek – możesz odliczyć pełną kwotę VAT od dokonanej inwestycji, ponieważ zalicza się ona do kosztów prowadzenia działalności. Dzięki temu możesz obniżyć wysokość podatku dochodowego.

Korzystny wizerunek – wzrost prestiżu firmy na rynku i kreowanie wizerunku nowoczesnego, proekologicznego przedsiębiorstwa.

Formy finansowania instalacji fotowoltaicznej dla firm

Firma może zainwestować w instalację systemu fotowoltaicznego własne zgromadzone środki. Możliwe jest także skorzystanie z dostępnych atrakcyjnych form finansowania takich jak kredyt lub leasing. Przy wybraniu korzystnej formy finansowania inwestycji przedsiębiorstwo może rozłożyć koszty w czasie, zapewniając sobie płynność finansową.

Zainwestuj w fotowoltaikę i zmaksymalizuj zyski swojego biznesu! Dołącz do zadowolonych klientów Pertis. Zapraszamy do kontaktu w sprawie wyceny.

Chcesz uzyskać informacje na temat kosztów realizacji usługi?